«Червона доріжка» у Глибоці

1 червня у День захисту дітей уперше на теренах Глибоцького району відбулося вшанування переможців творчих фахових конкурсів "Червона доріжка". За ініціативи працівників відділу культури і туризму Глибоцької райдержадміністрації, за підтримки крайової влади - голови Глибоцької РДА Георгія Придія, голови Глибоцької райради Петра Панчука, голови Глибоцької ОТГ Григорія Ванзуряка та Народного Депутата Верховної Ради України Григорія Тіміша відзначили переможців обласних та всеукраїнських конкурсів.

Учні Турятської та Кам`янської музичних шкіл, Глибоцьких музичної і художньої шкіл, творчих гуртків і студій місцевого РБТД та закладів культури району разом із батьками, педагогами, тренерами-наставниками зайняли почесні місця у святковому залі Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля.

Учасників "Червоної доріжки" привітали очільники району. Голова Глибоцької РДА Георгій Придій висловив своє захоплення потенціалом молодої творчої еліти району, педагогічним хистом вчителів, які будять в дітях любов до української та світової культури, своїми здобутками сприяють розквіту України.

Голова Глибоцької райради привітав переможців із Днем захисту дітей, закцентувавши увагу на тому, що через війну не всі діти сьогодні почуваються у безпеці, тому кожен має цінувати мирне небо і можливості для розвитку власних талантів та здібностей. Голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк подякував батькам, які, вкладаючи у розвиток дітей сили і кошти, сприяють формуванню творчого потенціалу нації.

Переможців нагородили грамотами, дипломами, а наймолодшим вручили цінні подарунки. Учні старших класів здобули омріяні нагороди - сертифікат на екскурсію до Верховної Ради України. Таку унікальну можливість надав творчій еліті району Народний Депутат ВРУ Григорій Тіміш. Вручивши сертифікати, Григорій Іванович, зокрема, зазначив: "Я певен того, наскільки важливо вкладати у дітей. Колись я забезпечував всебічний розвиток своїм дітям і сьогодні тішуся з того, що це був наш з дружиною найцінніший вклад. Тепер, коли радію новонародженому онуку, ще більше розумію, наскільки важливо змалку плекати нову особистість, громадянина нової України. Тож вважатиму за честь долучитися до формування творчої еліти держави, подарувавши дітям і педагогам району можливість побувати у столиці України".

Протягом заходу у залі лунали інструментальні композиції, поетичне слово, українська пісня, хореографічні номери. Після "Червоної доріжки" палітру заходів до Дня захисту дітей продовжив фестиваль пам`яті Георгія Нагірного "У ритмі танцю". По завершенню усіх виступів дітей пригостили солодощами. Ведучі заходу - начальник відділу культури Глибоцької РДА Олена Рєпіна, завідувач бібліотеки с. Коровія, викладач Чернівецької філії МАУП Руслан Назаришин, директор Глибоцького РБТД Роман Нагірний подякували представникам влади за всебічну і сталу підтримку.