«Над Чорнобилем лунає дзвін…»

26 квітня виповнився 31 рік з дня найстрашнішої техногенної катастрофи в сучасній історії – аварії на Чорнобильській АЕС. До цієї скорботної дати 26 квітня у читальному залі Глибоцької центральної районної бібліотеки відбулася година–реквієм:«Над Чорнобилем лунає дзвін…», куди запросили учнів 10-Б класу Глибоцької гімназії.

Бібліотекарі Лідія Брудер та Наталія Кульчинська розповіли про цю страшну катастрофу та разом з учнями переглянули фрагменти з відеофільмів «Вибух на ЧАЕС», «Евакуація мешканців Прип’яті». Учасники заходу також переглянули відеоматеріали «Перші ліквідатори на ЧАЕС», «Вони першими ринулися у бій», «Ліквідаторам на ЧАЕС дякуємо за життя!» Пам'ять усіх тих, хто захищав нас від страшного атомного лиха, вшанували хвилиною мовчання. Охочі мали змогу переглянути тематичну книжкову виставку «Чорнобиль навічно в пам’яті народу» та інсталяцію «Над Чорнобилем лунає дзвін…», що символізувала Чорнобиль до і після катастрофи.

***

26 квітня працівники бібліотеки-філії №23 спільно з працівниками місцевого будинку культури провели тематичний захід, на який запросили учнів п’ятого та сьомого класів. Під час заходу організатори продемонстрували світлини тих страшних подій та ознайомили з тематичною книжковою виставкою "Чорнобиль – місто-привид".

***

26 квітня у клубі села Привороки відбувся захід "Зупинися, людино, на мить і відчуй, як планеті болить". На захід завітали учні та педагоги місцевої загальноосвітньої школи. Присутнім розповіли про страшну техногенну катастрофу та ознайомили з книжковою виставкою "Мужність і біль Чорнобиля".