«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…»

 У рамках Всеукраїнського тижня молодіжної книги «Читання – теж імідж», який проходив у Глибоцькій районній бібліотеці та до Всесвітнього дня поезії, 23 березня спільно із завідувачембібліотеки Глибоцького професійного ліцею для студентів провелизустріч з творчими людьми Глибоччини «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

Розпочався захід зі слів Ліни Костенко «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…», адже для мільйонів українців Ліна Василівна не тільки велика поетеса, а й справжній моральний авторитет, совість і символ нації. Кожне її слово заворожує своєю щирістю, гостротою та патріотизмом.

На зустріч запросили письменниць Родіку Зегрю та Ольгу Ілюк. Родіка Зегря проникливодекламувала власні вірші та розповідала про цікаві моменти з свого життя, які й стали основою для написання творів. Розповіла про свого сина – військовослужбовця, який був у зоні проведення АТО. З особливою увагою студенти слухали вірш–посвяту Небесній Сотні, який вразив своєю проникливістю та щирістю.

Ольга Ілюк завжди відстоює християнські цінності любові до ближнього, правди та свободи, живе ними та відображає їх у своїй творчості. Вона розповіла про значущість поезії у житті кожної людини та порадила розвивати свої таланти, бо саме поезія дає змогу знайти себе, стати особистістю.

Справжньою несподіванкою для присутніх стали вірші бібліотекаря ліцею - Маріанни Шпак. Її дебют вразив студентів, адже вони уперше дізналися, що пані Маріанна пише такі проникливі, світлі вірші, в яких поєднані лірика і філософія, чуттєвість та змістовність. Присутні на заході мали змогу ознайомитися з тематичною книжковою виставкою, на якій презентували книги авторів з Глибоччини.