«Ми Тебе не забули, Тарасе»

«Ми Тебе не забули, Тарасе» 9 березня у бібліотеці Старововчинецького БНТД відбулася літературно-мистецька година з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка «Ми Тебе не забули, Тарасе». Захід підготували завідувач бібліотеки В. Кінащук та директор БНТД О. Балан.

9 березня у бібліотеці Старововчинецького БНТД відбулася літературно-мистецька година з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка «Ми Тебе не забули, Тарасе». Захід підготували завідувач бібліотеки В. Кінащук та директор БНТД О. Балан.

Ведучою свята була А. Воробець. Звучала співана поезія з вуст А. Вентонюк, А. Броско читала вірш сучасного автора «Розмова з Шевченком». Декламували твори Великого Кобзаря А. Вакарюк, О. Тюфтій, А. Гринчук, Ю. Берегеч. Про життя і творчість генія українського народу розповіли В. Кінащук та О. Балан. Присутні переглянули віртуальну виставку « Не вмирає душа наша…» та книжкову виставку «Шевченко – вічний як народ». Завідувач бібліотеки провела вікторину по творчості Т. Г. Шевченка та зробила огляд книжкової виставки.

Друга частина заходу була присвячена 100-річчю української революції 1917 – 1921 рр. В. Кинащук розповіла, що Україна на своєму шляху зазнала багато переломних моментів історії. Одним з них була Українська революція 1917-1921 років. 4 березня 1917 року у Києві було проголошено утворення Української Центральної Ради. З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі Президент України проголосив 2017 рік Роком Української революції 1917-1921 років. Усі охочі мали згоду переглянути відеоролик «Шляхами Української революції».