У Старому Вовчинці вітали поважних мешканок села

 7 березня працівники Старововчинецького БНТД (директор – О.Балан, художній керівник – А. Балан) та завідувач місцевої бібліотеки В. Кінащук вітали зі святом 8 березня поважних жінок села.

Вони завітали до найстаршої жительки села Фрозії Червінської. Фрозія Іванівна - найстарша учасниця народного аматорського фольклорного колективу «Вишиванка». Нещодавно вона отримала травму, але пообіцяла, що після одужання знову заспіває на рідній сцені місцевого клубного закладу.

Згодом культпрацівники побували й у Старововчинецькому ліцеї, де працює вчителем зарубіжної літератури Світлана Гнатчук, мати учасника АТО Павла Гнатчука. Учасники вітальної групи побажали їй здоров’я, миру і щоб на її обличчі були тільки сльози радості.

Не забули привітати й Феліцію Передерко, яка пропрацювала техпрацівницею в Старововчинецькому БНТД майже 20 років, а зараз перебуває на заслуженому відпочинку. Побували в гостях й у Вержинії Кіюн, яка є постійним глядачем та справжнім фанатом масових заходів, що відбуваються у місцевому БНТД.