На Глибоччині вшановували Героїв Небесної Сотні

У багатьох закладах культури Глибоцького району відбулися заходи по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Працівники Центральної районної бібліотеки, бібліотек-філій, музеїв, будинків культури та сільських клубів запросили мешканців Глибоччини разом вшанувати світлий подвиг кращих синів і доньок сучасної України.

Історичні матеріали про ті буремні події, відеосюжети, зустрічі із учасниками Революції Гідності, хвилини пам`яті, пісні, зворушливі вірші про подвиг Героїв Небесної Сотні, відкриття нових експозицій в музеях та виставок в бібліотеках, покладання квітів та лампадок до пам’ятників, - ось далеко не повний перелік заходів, що відбулися протягом 17-20 лютого 2017 року в Глибоцькому районі.

У селах Кам`янка, Просіка, Черепківці, Червона Діброва, Привороки такі заходи відбулися за участю вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл, кращих читачів бібліотек, широких кіл громадськості та голів сільських рад.

У районному центрі пам'ять про Небесну Сотню вшанували на мітингу-реквіємі, що відбувся 20 лютого біля пам`ятника Борцям за волю України. Очільники Глибоччини - Георгій Придій, Петро Панчук, заступник голови Глибоцької ОТГ Іван Веклич, духовенство та широкі кола громадськості віддали шану загиблим. Спільному молебню-панахиді за героями передували промови, художнє слово від відомих поетів та учнівської молоді району.  Працівники Глибоцького РБТД нагадали присутнім про буремні події на Майдані Незалежності. Усіх присутніх розчулили пісня П. Дворського "Ангели Майдану" у виконанні Аліси Божескул.

Учні 9-б класу Глибоцької гімназії (класний керівник – Н. Білоус) взяли участь у патріотичних флешмобах "Сторінки Майдану" та "Світ підтримує Україну".