Благодійність – найбільший вияв гуманності

Нещодавно з ініціативи та за сприянням глибочанки Олександри Рубанець благодійний концерт «Врятуй дитині життя» відбувся у Глибоцькому РБТД. Сповнені ентузіазму та любові до дітей, творчі працівники місцевого закладу культури підтримали ідею та активно долучилися до його підготовки.

Усі бажаючі мали змогу придбати квиток, який коштував 30 грн. У фойє стояла скринька, тож кожен мав можливість стати благодійником та допомогти дітям. Присутніх на заході своїми виступами потішили вихованці спортивно-бальної студії «Гран-Прі», вокальної студії «Зорепад», приватної школи «Лідер», а також гості з Чернівців - вихованці студії «Open heart», «Golden dream» та відомі виконавці Олександр Атодирес і Аліса Божескул. Глядачам демонстрували відеоролики про хворих дітей, які потребують допомоги.

Активно допомагали у благородній справі учні Глибоцької гімназії та Глибоцького ліцею. Вони виготовили вироби ручної роботи та повипікали тістечка, які глядачі могли придбати, а виручені кошти також кинули у скриню. По закінченню концерту організатори оприлюднили інформацію про суму зібраних коштів. Вона склала 17 300 грн.Усі ці гроші були передані батькам для лікування маленької Надійки Кушнірик.