Павло Дворський із синами дав концерт у Глибоцькому РБТД

19 листопада у Глибоцькому районному будинку творчості та дозвілля вітали легенду української пісні, корифея української естради, народного артиста України Павла Дворського, який виступив разом із синами – Павлом та В`ячеславом.

Концерт «Горнусь до тебе, Україно» відбувся у рамках ювілейного туру з нагоди 40-річчя творчої діяльності співака. У яскравій палітрі концертних номерів глядачі різного віку могли знайти собі пісню до душі: це і всесвітньо відомі українські хіти, якими виплекано не одне покоління патріотів, - «Стожари», «Смерекова хата», «Червона рута», і надзвичайно зворушливі твори про минулі та сучасні українські реалії – «Татова сорочка» пам’яті репресованих буковинців, «Ангели Майдану» про найсвіжіші ментальні рани нації.

Для поціновувачів класики лунали оперні шедеври українською та італійською мовами у виконанні старшого сина – Павла. Запальні композиції у стилі буковинського рок-н-ролу дарував глядачам драйвовий В`ячеслав, молодший син Павла Ананійовича.

Чимало творів глядачі підхоплювали разом з виконавцями, а знакові хіти – співали стоячи.Павло Дворський один з тих артистів, які протягом десятиліть пропагують українську пісню, мову, культуру. І робить він це не лише красним слівцем зі сцени, але й цілком реальними справами – вартість квитка на концерт була абсолютно доступна, навіть можна сказати соціальна, а 50 квитків для українських воїнів Глибоцькій районній спілці учасників АТО було надано взагалі безкоштовно.

На завершення концерту подяку за підписами очільників району – Григорія Придія та Петра Панчука зі словами найщиріших побажань вручив заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Ілля Лопуляк. Начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Олена Рєпіна подякувала співаку за те, що у рамках ювілейного туру скарбами своєї творчості він ділиться не лише зі столичною публікою, мешканцями обласних центрів, вишуканою аудиторією за кордоном, але й знаходить бажання та час донести українську пісню до мешканців районів. Олена Мірчівна також подарувала Павлу Дворському авторське побажання, рядки якого «набігли» просто під час концерту:

Нехай в оркестрі Вашого життя

Не бракне звуків радості й надії,

Нехай баси здоров`ям забринять

Й мажорні тризвуки збадьорять Ваші мрії,

Літа-октави будуть щастям повні,

Звучить гармонія в душі і зовні –

Глибоччина Вам дякує сьогодні!