Своє професійне свято відзначили працівники культури Глибоччини

9 листопада у залі засідань Глибоцької районної ради було святково та велелюдно. Тут зібралися керівники структурних підрозділів, працівники будинків культури Глибоччини, бібліотекарі, педагоги шкіл естетичного виховання, директори музеїв, методисти, працівники відділу культури і туризму Глибоцької РДА, щоб урочисто відзначити Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Про значення культурних цінностей для збереження ментального здоров’я нації та важливість плекання самобутньої культури говорили під час виступів очільники району - перший заступник голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, заступник голови Глибоцької районної ради Віталій Гуменний та голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк.

Окрім теплих слів того дня відбулося й урочисте нагородження кращих працівників культури та переможців районного конкурсу професійної майстерності. Серед них директор будинку творчості та дозвілля села Старий Вовчинець Оліяна Балан, завідувач клубу села Валя Кузьмин Сергій Лека, завідувач клубу села Карапчів Мірча Іонець, художній керівник будинку творчості та дозвілля села Черепківці Ольга Репчук. І місце у цьогорічному конкурсі не присуджено, отже головний приз – ноутбук залишається для учасників майбутнього конкурсу.

Та найцінніший подарунок напередодні професійного свята для працівників культури району зробив народний депутат Верховної Ради України Григорій Тіміш. За його сприяння на ремонт та електроопалення будинку творчості та дозвілля села Черепківці було виділено 140 000 грн. Така приємна новина співпала ще з однією - аматорському драматичному колективу «Родина» рішенням колегії управління культури Чернівецької ОДА було присвоєно звання «народний аматорський колектив».

Того ж дня Григорій Тіміш з робочим візитом відвідав село Просіка Сучевенської сільської ради, де у майбутньому планується відкрити сільський культурний центр з сучасною бібліотекою.

«Така увага до галузі культури району та її дієва підтримка є найкращим подарунком з нагоди професійного свята і переважує усі промови про плекання патріотизму та формування українського культурного контенту», - наголосила у своїй доповіді начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Олена Рєпіна. Вона також вручила подяки головам сільських рад за співпрацю у розвитку закладів культури на селі. А голові Глибоцької ОТГ Григорію Ванзуряку подякувала за його авторські творчі проекти, зокрема фестиваль колядок, який успішно стартував 2016 року та фестиваль «Глибоцький медівник».

Працівники культури Глибоччини отримали вітання й від голови райкому профспілки, директора Глибоцького РБТД Романа Нагірного. Того святкового дня присутніх своїми виступами потішили молодіжний інструментальний ансамбль «Нонакорд» (м. Чернівці), Артур Мілевський, Софія Верхоляк, Галина Семенюк-Сисолєтіна та НаталіяЧернухіна.