Творчий звіт працівників культури у селі Черепківці

Нещодавно у селі Черепківці Глибоцького району відбувся творчий звіт працівників бібліотек і місцевого будинку творчості та дозвілля. У фойє закладу розмістилася виставка робіт 23-х майстрів народного мистецтва сіл Черепківці та Новий Вовчинець. Була розгорнута й книжково-ілюстративна виставка «Україно, моя Україно», на якій були представлені документи про історію сіл, церкви, школи, панського будинку, видатних особистостей та історичні матеріали про нашу державу.

Свято розпочалося літературною композицією «Люблю Україну – всім серцем люблю», яку підготувала завідувач бібліотеки-філії села Черепківці Віоріка Ірмійчук. Ведучою заходу була бібліотекар села Новий Вовчинець Ніна Бугня. У своєму виступі голова сільської ради Володимир Атаманюк подякував за роботу клубним та бібліотечним працівникам та згадав героїв-односельчан, які загинули, захищаючи кордони України.

Присутніх на заході своїми виступами потішили Іван Ткачук, Надія Заболотнюк, Майя Карабовська, учасники народного аматорського фольклорного колективу «Калинонька». Театралізовані сценки презентували Олександр Куделько, Наталя Унгурян та Ольга Іонець (керівник - Ольга Репчук). Вихованці хореографічних колективів виконали низку сучасних танців: «Пупсик», «Ляльки» (керівник - Ніна Чорней), «Кукушка (художній керівник - Олександра Колотило) та «Прірва» у виконанні Олександра Куделько і Наталії Унгурян.

Підсумки творчого звіту підвела начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Олена Рєпіна, яка подякувала за роботу працівникам культури та усім, хто долучився до проведення заходу.