День Захисника України на Глибоччині

14 жовтня Україна відзначала потрійне свято - День Захисника України, День козацтва та День УПА. З цієї нагоди 13 жовтня у Глибоцькому РКБТД відбулися урочистості, на яких вшановували українських воїнів, схилили голову перед іменами загиблих героїв, висловили вдячність матерям і батькам, які виховали таких гідних й сміливих синів. Свято розпочалося піснею «Ой у лузі червона калина», яку виконав народний аматорський хор працівників культури Глибоччини.

До пам’ятників «Борцям за волю України», воїнам-визволителям та пам’ятнику Т.Г.Шевченку учасники і гості заходу поклали квіти. Зі словами привітань до присутніх звернулися голова Глибоцької РДА Георгій Придій, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук та керуючий справами Глибоцької ОТГ Василь Зеленівський.

Того дня найвищу нагороду району - «Почесний житель Глибоччини» отримав важкопоранений боєць Юрій Герасимюк. Відповідно до спільного розпорядження Глибоцької райдержадміністрації та районної ради учасників антитерористичної операції, військовослужбовців, волонтерів району було відзначено почесними медалями «Патріот України». Під час заходу пам’ятні подарунки вручили сім’ям, в яких 24 серпня, у день 25–ї річниці Незалежності України, народилися діти.

У концертній програмі взяли участь аматорські колективи району та гурт воїнів-афганців «Долг» (м. Тернопіль) під назвою «Від Афгану до Донбасу».