«Вишиванка» святкувала славний ювілей

9 жовтня у будинку культури села Старий Вовчинець Глибоцького району учасники народного аматорського фольклорного колективу "Вишиванка" відзначали свій славний ювілей. Того дня привітати колектив з 30-ти річчям зібралися представники районної влади, депутатського корпусу Чернівецької обласної ради, поважні гості з Румунії, творча громадськість краю.

Директор будинку культури, організатор та ведуча заходу Оліяна Балан розповіла про творчі здобутки колективу. «Вишиванка» неодноразово представляла Буковинський край на всеукраїнських та міжнародних фестивалях та конкурсах. Учасники - це більше 20 осіб різного віку та професій, закоханих у народну творчість, у репертуарі яких понад 50 народних пісень і 10 обрядів. Теплі слова на адресу колективу лунали з вуст депутата Чернівецької обласної ради, начальника Чернівецької митниці ДФС Миколи Салагора, голови Глибоцької райдержадміністрації Георгія Придія, заступника голови Глибоцької райдержадміністрації Іллі Лопуляка, сільського голови Петра Остафійчука. Про вміння знаходити час на репетиції, творчі поїздки та виступи говорила начальник відділу культури Глибоцької РДА Олена Рєпіна.

Представники української діаспори в Румунії вручили кожній з учасниць по номеру часописів, в яких висвітлювався останній візит «Вишиванки» до сусідньої країни. Провідний методист Глибоцького РКБТД Алла Сторожук привітала «Вишиванку» від імені творчих працівників Глибоччини.

Свій виступ учасники народного аматорського фольклорного колективу «Вишиванка» розпочали однойменною піснею-візитівкою. Під час другої частини заходу відбувся VІ фестиваль народного мистецтва «Людська стежина–вишитий рушник», в якому взяли участь танцювальний колектив «Барвінок» з села Корчівці, співоча родина Харена з села Стерче, фольклорні колективи сіл Слобідка, Михайлівка, Кам`янка, Черепківці, Сучевени та ін.

Глядачі бурхливими оплесками зустрічали кожен виступ аматорів, а наприкінці заходу присутні зробили спільне фото на згадку.