Як глибоцькі бібліотекарі ярмаркували

Працівники Глибоцької ЦБС взяли участь у обласному ярмарку бібліотечних послуг «Це цікаво місцевій громаді». У складі делегації були начальник відділу культури і туризму Глибоцької райдержадміністрації Олена Рєпіна, головний спеціаліст відділу культури і туризму Олена Сандуляк, директор РЦБС Ольга Ковальчук, голова села Червона Діброва Володимир Чоботар та бібліотечні працівники.

Фахівці з Глибоччини представили власні ідеї нових бібліотечних послуг. Серед них - безкоштовне вивчення англійської мови за допомогою бібліоволонтера. Оскільки цього року виповнюється 245 років від дня народження англійського письменника-класика Вальтера Скотта, його один з найвідоміших романів «Айвенго» відтворили в урочищі «Широкий дуб» поблизу мальовничого села Червона Діброва. Тематика презентації та бібліотечної палатки також були не випадковими. Колеги-бібліотекарі з інших районів та просто перехожі були у захваті від ілюстрації широкого дуба, на імпровізованих листках якого розміщувалися назви бібліотечних послуг, а синьо-жовті жолуді-пряники можна було зрізати напам’ять, вивчивши декілька фраз про Україну англійською мовою. «Бібліобігбен» – незвична викладка книг у вигляді лондонської вежі з годинником високо оцінило журі та найцікавішою родзинкою була фотозона – доблесний Айвенго та Ровена, у ролі яких могли себе спробувати всі бажаючі. Автори роботи – учні та викладачі Глибоцької художньої школи (директор - Людмила Тодорюк).

Оригінальна презентація роботи Глибоцької ЦБС на імпровізованій сцені просто на вулиці О. Кобилянської привертала увагу усіх присутніх. Оксамитовий тембр Володимира Чоботаря, поважного старости одного із наймальовничіших сіл району та дзвінкий голос Марічки Трафюк, бібліотекаря Глибоцької районної дитячої бібліотеки не залишив байдужим нікого.

Під час презентації активними читачами бібліотеки розігрувався уривок з фільму «Айвенго» англійською мовою. Цікаві випадки з життя бібліотечних працівників теж розповідали мовою Шекспіра. Учасники презентації виконували гумористичні коломийки про різноманітні бібліотечні послуги. Усі охочі мали змогу помилуватися виставкою творчих робіт бібліотекарів. Завідувач бібліотеки села Старий Вовчинець Віра Кінащук провела майстер- клас з виготовлення орігамі.

За підсумками роботи журі представники Глибоцької ЦБС була нагороджені дипломом у номінації «Найкраща презентація бібліотечної послуги».