На Глибоччині вітали Анатолія Дудку

Вересень багатий на знаменні дати та професійні свята. Одне з них-дотичне до діяльності відділу культури і туризму Глибоцької РДА – Всесвітній день туризму. Серед різних напрямів провідне місце на теренах Глибоччини займає туризм спортивно-краєзнавчий, що вже чверть століття розвивають фанати своєї справи - педагоги-ентузіасти Глибоцького районного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. За 25 років діяльності Центр зарекомендував себе, як потужний позашкільний заклад. Його ідейним натхненником та засновником є директор Анатолій Дудка, який фахово організовує роботу педагогічного колективу, визначає цілі та стратегію розвитку туризму і краєзнавства у районі.

Нещодавно, 16 вересня, Анатолій Петрович відсвяткував свій 60-й день народження. Шановного краянина, чия праця прославляє Глибоччину, в день ювілею вітали поважні гості. Серед них були начальник Глибоцького районного відділу культури Олена Рєпіна, яка у своєму вітальному слові, зокрема, зазначила: «Один очолюваний Вами заклад… а можна з впевненістю сказати, що Вашої натхненної праці вистачить щонайменше на 3 міністерства - освіти і науки, молоді та спорту, культури. Знаючи Ваші вболівання про розвиток європейської України, виховання не одного покоління справжніх патріотів, серед яких чимало учасників АТО, у день славного ювілею прийміть від відділу культури особливий дарунок – Гімн Європи у авторському переспіві».

Гімн було виконано спільно з директорами позашкільних закладів – Русланою Літвінцевою, директором музичної школи, Людмилою Тодорюк, директором художньої школи, Ольгою Ковальчук, директором Глибоцької районної централізованої бібліотечної системи, під музичний супровід скрипаля – викладача Глибоцької музичної школи Дмитра Ігната.

Працівники відділу культури і туризму Глибоцької РДА подали кандидатуру Анатолія Дудки та очолюваний ним заклад до нагородження грамотою Чернівецької обласної ради та Чернівецької обласної державної адміністрації з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму. Нагороди буде вручено 27 вересня, у день професійного свята.