Свято врожаю у Волоці

З ініціативи керівництва Волоцької об’єднаної територіальної громади, працівників культури села Волока та за фінансової підтримки місцевого підприємця Віталія Онуфрійчука вже другий рік поспіль на території цього села відбувається масштабне Свято врожаю.

Усі гості, які завітали на свято, мали змогу відвідати виставку сільськогосподарської продукції. Перед сценою милувала око королева-осінь та її королівський трон. На концерт, що відбувся на літньому майданчику, приходили цілими сім’ями. Навіть примхи осінньої погоди не завадили теплій, дружній атмосфері, яка панувала на заході.

Місцеві аматори під керівництвом Івана Семенюка, директора Волоцького БНТД, підготували яскраву концертну програму, в якій взяли участь народний аматорський оркестр народних інструментів «Трандафір», народний аматорський ансамбль танцю «Мерцишор», народний аматорський хор «Кодрій Козмінулуй», місцевий чоловічий хор та солісти-вокалісти. Родзинкою свята став виступ гостей з сусідньої Молдови – Валентина Узуна, Корнелія Панаінте та Санду Фокша. Наприкінці заходу начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Олена Рєпіна подякувала всім організаторам свята та артистам за гарну й потужну роботу.