Глибоччина святкувала день Незалежності України

    24 серпня у смт. Глибока відбулися урочистості та святковий концерт до дня Незалежності України. До початку урочистостей святковий настрій присутнім створювали твори композиторів-класиків, які лунали у виконанні народного аматорського духового оркестру села Турятка (керівник – Михайло Амоші). Твором «Боже, Українузбережи» розпочали святкову програму вихованці Глибоцького РБТД Софія Верхоляк та Емма Лупуляк разом з методистом, викладачем районного будинку творчості дітей та юнацтва Миколою Чертушкіним. У виконанні Сергія Куделька прозвучав твір Тараса Петриненка «Україна».

У той день урочисту програму з нагоди дня Незалежності України розпочинали й завершували молодь та діти, які своїми здобутками прославили Глибоччину на всю Україну. Це - кращі спортсмени району, переможці Всеукраїнських олімпіад, наукових і творчих конкурсів, читачі районної дитячої бібліотеки, переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мрії про Україну». Серед них Світлана Білійчук, автор малюнку, що зайняв І місце на обласному етапі конкурсу та став емблемою свята, Анастасія П`ясецька, діти учасників АТО Олександра Зеленівська та Роман Зегря. Вони розповіли, якою хочуть бачити Україну, а Олександра Зеленівська прочитала патріотичний вірш. Окрасою свята стала демонстрація колекції стилізованого українського одягу, яку підготували студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки.Присутні на заході захоплено вітали 24 районні колективи - учасники VI регіонального фестивалю «Невичерпні скарби кодрів барвистих».

У святковому концерті взяли участь колективи Глибоцького РБТД (директор – Роман Нагірний). Це - вихованці студії популярної української пісні (керівник - Аліса Божескул) і студії сучасного та бально-спортивного танцю (керівники - Кирило Белькевич та Анна Дмитрюк). Між виступами цікаві факти про нашу державу розповідала ведуча заходу, провідний методист Глибоцького РБТД Алла Сторожук. Присутніх своїм виступом потішили учасники гуртка туристської та патріотичної пісні Центру туризму краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник - Галина Семенюк-Сисолєтіна). На заході звучали авторські композиції Андрія Соколюка у супроводі Глибоцького рок-гурту «Нервові люди».

Подякувати усім тим, чия праця, служба, творчість сприяють розвитку України, - такою була мета авторської літературно-музичної композиції «Діалог з Вітчизною». У ній взяли участь справжні патріоти Глибоччини - Олександра Приходько-Возняк, поетеса, учасниця першого помаранчевого майдану, Володимир Григорчук та Людмила Андрусяк, учасники обох Майданів, Тимофія Орлова, учасник АТО, Олександра Чубрей, кращий волонтер 2015 року в галузі освіти, діти учасників АТО – Анна Загудалова, Олексй Зегря.

25 голубів, наданих головою асоціації голубівників Заставнівщини Степаном Безушко, злетіли високо у блакить та понесли до неба дитячі мрії, найзаповітніша з яких – мир в Україні.

Урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці Незалежності України з 20 по 26 серпня відбувалися в усіх населених пунктах Глибоцького району.

***

Народний депутат України Григорій Тіміш відгукнувся на запрошення глибоцького оргкомітету та обрав рідну Глибоччину для святкування 25-ї річниці Незалежності України. У своїй промові він щиро дякував родинами учасників АТО, які полягли, захищаючи цілісність нашої держави. Членам родин Віталія Копачука, Костянтина Лук`янюка, Івана Іліки та Іллі Василаша народний депутат вручив подяки та матеріальну допомогу.

Вклонившись матерям героїв, Григорій Іванович звернувся до дітей полеглих краян, запевнивши, що долі їхніх батьків назавжди переплелися із долею держави, ставши невід`ємною частиною її історії. Він наголосив, що діти справжніх українських патріотів можуть розраховувати на всебічну підтримку з боку влади та мають пишатися подвигом своїх батьків.

Народний депутат у своїй промові також високо оцінив організацію проведення урочистих заходів. Григорій Тіміш зазначив, що вперше знаходиться на сцені, яку збудували завдяки виграному гранту від фонду ЄС. Співавтором написання проекту він був особисто. Народному депутату України вручили медаль Глибоцької районної ради «За заслуги перед Глибоччиною».