«Наймиліші наші глибочанки»

4 березня у Глибоцькому районному будинку творчості та дозвілля відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Святкове дійство розпочалося з чудового вірша про Жінку та візуального ряду «Наймиліші наші глибочанки».

З теплими, щирими словами та побажаннями до присутніх звернулися голова Глибоцької РДА Г. Придій, голова Глибоцької районної ради П. Панчук та голова Глибоцької об’єднаної територіальної громади Г. Ванзуряк. Вони побажали, щоб усі чоловіки-учасники АТО, які виконують свій святий обов’язок перед Батьківщиною повернулися додому з квітами в руках і привітали своїх мам. дружин, донечок.

Концертна програма складалася з вокальних, інструментальних та хореографічних номерів. Глядачі мали змогу насолодитись чарівними голосами Сергія Куделька, Миколи Чертушкіна, Софї Верхоляк, Емілії Дирди та Андреї Костинян. Запальними та яскравими танцями потішили присутніх хореографічні колективи «Суцвіття Глибоччини» та спортивно-бальна студія «Gran Pri». Жодне свято у Глибоці не обходиться без вокально-інструментального ансамблю «Хортиця». Саме їхній виступ став родзинкою свята. Окрасою заходу стало й музичне вітання від братів Лупу.