Районний конкурс читців творів Т. Г. Шевченка на Герцаївщині

87418911 502470677314433 6991139415565271040 n20 лютого на базі Герцаївського районного будинку дозвілля дітей та молоді провели районний конкурс читців творів Тараса Шевченка. Це було направду щось фантастичне! Присутні були вражені тими емоціями та енергетикою, які випромінювали під час виступів, здавалось би, зовсім юні конкурсанти.

Членам журі було вкрай важко обрати кращих з кращих, але врешті-решт призові місця розподіли наступним чином. Володаркою гран-прі конкурсу стала феєрична Анастасія Кудрик (будинок дозвілля молоді та дітей с. Байраки), яка вразила драматичною постановкою та самобутнім вокалом. І місце отримала театралізована постановка "Три душі" у виконанні фантастичного тріо - сестричок Коріни і Каталіни Заболотнік та Чезари Чевки (РБДДМ м. Герца). ІІ місце розділили між собою талановита Анна-Марія Гріб (клуб с. Куликівка) та співочий дует у складі Олександра Тінку та Вікторії Савви (БК с. Хряцька). ІІІ місце журі віддало Данієлу Басараб (будинок фольклору с. Мала Буда), Ніколетті Клічук (БК с. Хряцька) та Костянтину Віцелару (будинок культури с. Тернавка).

Крім того, за яскраві талановиті виступи подяками сектору культури Герцаївської РДА були нагороджені Адріана Танасе (клуб с. Підвальне), Іван Топала (клуб с. Дяківці), Марія Лупу та Кароліна Гафу з с. Великосілля, Тетяна Найман з Молниці, Андрея Сурду з с. Тернавка та Євгеній Мерендел з м. Герца. За професійну підготовку до конкурсу подяками нагородили й працівників культури - Івана Якобуцу, Марину Биндю та Аліну Капру.