Подвиг Героїв Небесної Сотні - приклад для нащадків

87077360 279828299645594 919128138124886016 nЗ нагоди шостої річниці подій на Євромайдані 20 лютого у Герцаївській центральній районній бібліотеці імені Г. Асакі спільно з працівниками Герцаївського РБДДМ провели день пам’яті Героїв Небесної Сотні. На захід запросили учнів 5 класу Герцаївської ЗОШ (класний керівник – Т. Данило), представників районних органів влади, активних громадян, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто боровся за правду і гідність, за краще майбутнє України.

Захід розпочався переглядом відео про борців за волю та незалежність України у різні періоди – від прадавніх часів до сьогодення. Учасники заходу почули змістовну розповідь про події, що відбулися на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Присутніх вразили відеосюжети про трагічні події Майдану. Усі охочі мали змогу переглянути тематичну книжкову виставку “Подвиг Героїв Небесної Сотні - приклад для нащадків”, яка містить документальні та художні книги сучасних авторів про події на Майдані, а також світлини Героїв Небесної Сотні.

Декламування віршів, перегляд літератури та відеосюжетів, хвилина мовчання – усе це справило неабиякі враження і не залишило байдужим нікого. І ми не будьмо байдужими! Не забуваймо тих, хто не пошкодував життя заради нашого майбутнього! Спасибі всім, хто відстоював Майдан. Дякуємо за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму! Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні у наших серцях!