Жителі Молниці відзначили чергову річницю від дня першої писемної згадки

16 червня, у день, коли увесь православний світ відзначав Вознесіння Христа, у Молниці на Герцаївщині відбувся святковий концерт з нагоди 619-ти річчя від дня першої писемної згадки про цей населений пункт.

Своїми виступами присутніх потішили як юні таланти району, так і учасники добре відомих колективів. Своє мистецтво присутнім дарували народний аматорський оркестр народних інструментів “Плаюл Херцей” (керівник – заслужений працівник культури України Ілля Кришмару) і гості з сусідньої Молдови - оркестр народних інструментів «Фрунзе де дор».

 

Привітав односельців настоятель місцевого храму, отець Михайло Маращук, а староста села Михайло Маланка розповів присутнім про історію Молниці. На свято завітали консул Генерального консульства Румунії в Чернівцях Едмонд Неагоє, голова Герцаївської райдержадміністрації Віорел Ястремський та гість з Румунії Костянтин Гологан. Вони подякували усім учасникам та організаторам такого чудового свята - Василю Скрипкару, Герцаївському міському голові та начальнику відділу культури, національностей та релігій Герцаївської РДА Адріану Медведю.