Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайсяУ Герцаївській центральній районній бібліотеці відбулося професійне спілкування з бібліотекарями на тему: «Модерна бібліотека. Європейський досвід». Щорічно, у третю суботу травня в Україні святкують День Європи, що сприяє зближенню та поширенню культурно-гуманітарних відносин з країнами ЄС.

 До цього спілкування в онлайн-режимі долучилися Марія Довгань, заступник директора з наукової роботи Чернівецької обласної наукової універсально бібліотеки ім. М. Івасюка, Тетяна Юдковська, директор Бричанської районної бібліотеки (Республіка Молдова), Ніна Навроцькі, головний спеціаліст з музейно-культурної та бібліотечної справи цього ж закладу.

 Під час такого інтерактивного спілкування було розглянуто низку питань: «Євроінтеграція публічних бібліотек Чернівецької області: співпраця, взаємодія, завдання», «Європейський досвід - у практику роботи публічних бібліотек Бричанського району Республіки Молдова», «Публічні бібліотеки Герцаївщини у процесі євроінтеграції».

 Були проведені огляд фахових періодичних видань - «Європа: з досвіду роботи бібліотек» та віртуальна мандрівка бібліотеками країн Європи. Відбулася презентація інформаційного кутка «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся». Одяг учасників заходу підкреслював, що він відбувається у Всеукраїнський день вишиванки, до якого долучилася й бібліотекарі Герцаївщини.