Урочистості на Герцаївщині

 Урочистості на Герцаївщині8 травня у Герцаївському районі відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. У заходах взяли участь діти війни, представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськіх об’єднань ветеранів, учнівська молодь.

 Нажаль, на захід не змогли прийти ветерани, яких вже майже не залишилося у Герці. Перед присутніми виступили голова Герцаївської РДА Віорел Ястремський, голова районної ради Віктор Чукля, мер міста Василь Скрипкару. Вони нагородили грамотами дітей війни та учасників АТО.

 ***

 9 травня у районному центрі працівники центральної районної бібліотеки спільно з учасниками аматорських колективів організували та провели концертну програму та святкове частування ветеранів та дітей війни.

 Очільники району взяли участь в урочистих заходах, які традиційно проводилися на території меморіального комплексу у селі Маморниця Острицької ОТГ, а також вручили грамоти і нагороди місцевим ветеранам та учасникам АТО.