Георгій Асакі – гордість Герцаївщини

Георгій Асакі – гордість ГерцаївщиниУ Герцаївському ліцеї відбулася літературна акція, присвячена 230-ти річчю від дня народження видатного румунського письменника, публіциста, журналіста та мецената, який народився у Герці Георгія Асакі.

 Організатори заходу - Товариство румунських письменників з Чернівців, Генеральне консульством Румунії в Чернівцях та Герцаївський ліцей, який носить ім’я славетного земляка.

 Гостями літературного заходу стали Іонел Іван, міністр-радник Генерального консульства Румунії в Чернівцях, Симіон Гочю, поет, прозаїк і журналіст, Мірча Лютик, поет, журналіст, перекладач; Іліє Т. Зегреа, голова Чернівецького товариства румунських письменикив, Дойна Божеску, поетеса, головний редактор газети “Конкордія” та Октавіан Магас, начальник відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської РДА.

 Учасники та гості мали нагоду послухати буковинських письменників та більше дізнатися про життя і творчість Георгія Асакі. Під час заходу учні прочитали вірші та байки цього видатного румунського письменника.