Працівники сфери культури Герцаївщини прозвітували про роботу

26 січня у Герцаївському РБДДМ відбулося звітне засідання працівників культури району. У засіданні взяли голова Герцаївської районної радиВалентин Якобанта заступник голови Герцаївської РДА Віктор Явецький.

Із загальною доповіддю про стан, досягнення та проблеми у сфері культури виступив начальник відділу культури, національностей та релігій Герцаївської РДА Адріан Медведь. Прозвітували про роботу директор Герцаївського РБДДМ Ілля Вієру, директор центральної районної бібліотекиОлена Міхай, директори Герцаївської та Горбівської музичних шкілІван РусутаСергій Балаш, директор Герцаївської художньої школиДмитро Сонік.

Учасники зробили висновок, що минулий 2016 рік був досить успішним та плідним для розвитку культури на Герцаївщині. Були відремонтовані декілька клубних закладів, відновлено фольклорний фестиваль “У джерел”, учасники аматорських колективів брали участь та здобули призові місця на міжнародних фестивалях та конкурсах. Герцаївська музична школа має найвищій показник по області за кількістю випускників, які поступили до вищих музичних навчальних закладів. Головною проблемою, з якими найбільше стикаються працівники культури, й надалі залишається недостатнє матеріальне забезпечення більшості закладів культури.