КОЛИ СВЯТО МАЛЮЮТЬ ДІТИ

bukrizdvo(мистецька палітра онлайн етнопроєкту «Буковинське різдво»)

Із творчого доробку (вибране двадцять восьме)

Даруйте, але ще раз повторюся: коли свято малюють діти, нам удвічі радісніше. Нам, дорослим, це втричі свято. І в десятки разів - на повен світ щастя!

Минуло 3 місяці - від 28 листопада до сьогодні, 28 лютого, як ми спільно з Вами творили, писали, співали... Говорили на увесь світ про наше Буковинське Різдво! Раділи разом з Вами впродовж чверті року - 92 днів! А з нами, звісно ж, були й діти. Такі талановиті й гарні! Як радо зустрічаємо ми їх на Святвечір з колядками та віншуваннями, а перед тим - у ніч, напередодні свята Миколая, дбаємо, аби для них на все життя залишилася в пам'яті мить про доброго, улюбленого Святого, так і зараз ми вважаємо добрим знаком їхніми мистецькими роботами завершити наш спільний і, переконаний, надважливий творчий доробок.

Тому - то сьогодні наші буковинські обдаровані діти з мистецьких шкіл краю стали також учасниками онлайн етнопроєкту "Буковинське Різдво" зі своїми чудовими творчими роботами, які нагадують нам і про перший сніг, і про радість, коли прийшла зима, про подарунки від Миколая, різдвяну коляду, домашній затишок у ці благословенні дні, й про святкові забави та про наш чудовий край у новорічно-різдвяний час.

А ще у цьому барвистому вернісажі з 39-ої обласної виставки творчих робіт учнів мистецьких шкіл "Буковинський розмай" так багато сюжетів про новорічні свята й буковинські маланки.То ж уже тепер творчий колектив етнопроєкту замислюється серйозно: чи не втнути нам наступного року (дай Боже дочекати) новий етнопроєкт "Буковинська Маланка".

А як Ви вважаєте? Підтримуєте нас? Пишіть, будемо вдячні.

Усім за участь у проєкті ми подякуємо ЗАВТРА, 1 березня. Читайте і будьте надалі з нами. НА ВАС ЧЕКАЄ ЩЕ Й ПОСТПРОЕКТНА ЧАСТИНА "БУКОВИНСЬКОГО РІЗДВА".

Микола ШКРІБЛЯК,

керівник онлайн етнопроєкту "Буковинське Різдво", очільник Буковинського центру культури і мистецтва