Краси і затишку позичимо в природи

img1-19(майстер-клас онлайн етнопроєкту «Буковинське Різдво»)

Народні прикраси, іграшки (відео шосте)

Вишуканість у сучасному дизайні, його мінімалізм та лаконічність (без зайвих деталей і невиправданої показовості) актуальні завжди.

У різдвяні свята, коли ми одягаємо ялинку, прибираємо житло чи вхід до власного помешкання, найширше поле для фантазії й винахідливості розкривають для нас природні матеріали. Саме ті, які щодня оточують нас і їх просто так дарує навколишній світ природи. Прутики лози, гілочки хвойних чи вічнозелених листяних дерев, плоди шипшини, калини, дуба, бука, різноманітні горішки, листочки, колосочки, всілякі сухоквіти... Нагадаємо про все можливе, що виглядатиме у різдвяних композиціях чи віночках оригінально й безпретензійно. Адже смаки у світі краси також змінюються. І вчорашня яскрава, штампована на фабриці мішура, не така вже й гонорова, як здається на перший погляд.

Все ж тих, хто визнає у всьому екокультуру сучасним брендом, стає дедалі більше.

Завдяки проєкту "Буковинське Різдво" і ми вирішили звернути Вашу увагу на дизайнерські можливості природних матеріалів у цю передріздвяну пору.

Спільно з молодою художницею і любителькою флористики Альоною БЕЖЕНАР запрошуємо всіх створити прикраси, начебто прості, але потребуючі творчої уяви, вигадливості та фантазії. А ще важливо, що такі різдвяні приємні деталі Ви можете створити всією сім'єю і проявити кожен власну креативність.

Виготовлені Вами прикраси - фото їх чи відео надішліть, будь ласка, за посиланням нижче - це розширить наше велике Буковинське Коло Коляди.

(https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=108236704481859&id=103888124916717 )

Святкуйте радісно та в пошуках творчої родзинки, що неодмінно принесе приємність усім рідним, близьким і друзям.

Микола ШКРІБЛЯК