Новини

«Барви життя» - 2015

10 грудня у театральному залі культурного центру УТОГ м. Києва відбувся заключний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя». Фестиваль проводився з метою сприяння процесу реабілітації та соціальної адаптації людей з особливими потребами і для привернення уваги широких кіл громадськості та комерційних структур до проблем інвалідів.

Учасниками цьогорічного заходу стали понад 100 переможців регіональних етапів конкурсу майже з усіх областей України. Вони співали, танцювали, музикували, розігрували театральні сценки та демонстрували власні художні доробки.

         Представники Чернівецької області презентували свою творчість у трьох номінаціях. Зінаїда Боштега та Павло Калинюк з м. Сторожинця показали себе у театрально-розмовному жанрі, хореографічний колектив ТОВ УТОС м. Чернівців (керівник – Надія Клим) потішив глядача танцювальним номером. Присутні на заході мали можливість помилуватися чудовими картинами Марії Гебрін з с. Іванівців Кельменецького району. Усі учасники фестивалю були відзначені дипломами Міністерства культури України.

 

Н. Труфін,

завідувач кабінету

методики удосконалення

клубної діяльності УМЦКБ,

Н. Василашко,

методист кабінету

методики удосконалення

клубної діяльності УМЦКБ