Новини

Етапи розвитку учня-гітариста у музичній школі»

«Етапи розвитку учня-гітариста у музичній школі»17 листопада у приміщенні Чернівецької музичної школи № 4 відбувся обласний методичний семінар викладачів народних відділів (гітара) музичних та мистецьких шкіл на тему: «Етапи розвитку учня-гітариста у музичній школі». В роботі семінару взяли участь викладачі музичних та мистецьких шкіл, а також студенти та викладачі Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича.

17 листопада у приміщенні Чернівецької музичної школи № 4 відбувся обласний методичний семінар викладачів народних відділів (гітара) музичних та мистецьких шкіл на тему: «Етапи розвитку учня-гітариста у музичній школі». В роботі семінару взяли участь викладачі музичних та мистецьких шкіл, а також студенти та викладачі Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича.

Семінар провела Аліна Бойко, лауреат міжнародних конкурсів композиторів та виконавців, викладач-методист Київської ДМШ № 35. Семінар проводився у форматі майстер-класів. Працюючи з учнями різних вікових категорій викладач ґрунтовно висвітлювала прийоми звуковидобування apoyando і tirando, а також звертала увагу на аплікатуру, артикуляцію та фразування.        Після проведення майстер-класів Аліна Бойко продемонструвала присутнім нові нотні видання своїх творів, а також творів інших композиторів.

         На завершення семінару у виконанні дуету «Свіжий вітер» (Аліна Бойко (гітара) та Олександр Шевченка(скрипка) прозвучали твори сучасних композиторів України, Куби, Нікарагуа, Білорусії та інших країн.

Л. Мазурик,

 завідувач кабінету

 cпеціалізованих початкових мистецьких

 навчальних закладів УМЦКБ,

 заслужений працівник

культури України