Новини

Обласний методичний семінар викладачів народних відділів

 

4 листопада 2015 р. у приміщенні Чернівецької музичної школи № 2 відбувся обласний методичний семінар викладачів народних відділів (баян, акордеон) музичних та мистецьких шкіл під назвою «Етапи розвитку учня-баяніста». У його роботі взяли участь 102 викладача, студенти та викладачі Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича.

На захід було запрошено Івана Дмитровича Себова, викладача-методиста відділу народних інструментів Одеського музичного училища ім. К.Данькевича, музиканта-виконавця, керівника оркестру народних інструментів, відомого майстра народних інструментів. Семінар проводився у форматі ознайомлення з виконавськими досягненнями викладача та його власним досвідом роботи з учнями в реалізації творчого потенціалу виконавців.

Велику увагу Іван Себов приділяє вмінню втілити засобами рухового апарату почутий звуковий образ. Викладач постійно наголошував, що техніка баяніста потребує значного розвитку сили виконавського апарату, спритності, гнучкості та вміння рухатись від цілі до засобу. Техніка і музикальність нерозривно пов’язані та повинні розвиватись одночасно.

Окрім методичних рекомендацій він також провів майстер-клас з Олександром Равінським, учнем 7 класу Новодністровської музичної школи (викладач-методист М. Рожко). Під час проведення семінару Іван Дмитрович власноруч проілюстрував більше 20 музичних творів.

Л. Мазурик,

завідувач кабінету

початкових мистецьких

навчальних закладів УМЦКБ,

заслужений працівник

культури України