Новини

Вічна пам'ять Надії Федорівні Тудан

Тудан Надія ФедорівнаПерестало битися серце відомого працівника культури Буковинського краю, провідного методиста Кельменецького РБНТД Надії Федорівни Тудан. За своє велике трудове життя Надія Федорівна виховала багато по-справжньому творчих працівників, до останнього брала активну участь в організації й проведенні усіх культурно-мистецьких заходів, які проводилися на Кельменеччині, заряджаючи оточуючих своєю позитивною енергетикою, наснажуючи їх високою інтелектуальністю та інтелігентністю.

Колектив учбово-методичного центру культури Буковини висловлює щирі співчуття рідним і близьким Надії Федорівни з приводу тяжкої втрати. В наших серцях Надія Федорівна Тудан назавжди залишиться, як колега - високий професіонал, скромний, але талановитий митець та добра й надзвичайно чуйна людина.

________________________________________________________________________

Тудан (у дівоцтві - Горовенко) Надія (Анастасія) Федорівна народилася 7 серпня 1937 року в селі с. Новомиколаївка Новотроїцького району Херсонської області в сім’ї колгоспників. Після закінчення середньої школи вступила до Херсонського технікуму підготовки культурно-освітніх працівників, який успішно закінчила в 1957 році. Тоді ж була направлена на роботу в смт. Кельменці на посаду художнього керівника районного будинку культури.

У 1961 році вийшла заміж за Івана Петровича Тудана. З 1962 по 1964 роки працювала на посаді директора районного будинку культури, а коли народилася старша донька Аліна, була тимчасово призначена на посаду завідувача абонементу молодших класів районної дитячої бібліотеки.

З 1967 року Надія Федорівна знову повертається у районний будинок культури на посаду методиста. В 1969 році народилася друга донька Яна, яка нині працює методистом учбово-методичного центру культури Буковини.

З 1983 по 2006 роки Надія Тудан постійно працювала на посаді директора Кельменецького районного будинку народної творчості та дозвілля, а з 2007 року - на посаді провідного методиста цього ж закладу культури.

За свою сумлінну та багаторічну творчу працю Надія Федорівна Тудан здобула повагу і пошану не тільки працівників культури району та області, а й стала відомою своїми здобутками на ниві розвитку культури в Україні. Вона нагороджена подяками за заслуги у розвитку самодіяльного мистецтва в районі (1967 р.), за проявлення високих показників у роботі з нагоди свята І-го травня (1967 р.), грамотами обласного управління культури (1970, 1972рр.), Почесними грамотами Міністерства культури СРСР (1972 р.) та

Міністерства культури УРСР (1977, 1980 рр.)