Новини

Пішов у вічність талановитий художник і педагог…

 Пішов у вічність талановитий художник і педагогКолектив учбово-методичного центру культури Буковини глибоко сумує з приводу смерті талановитого художника, педагога, директора КБУ «Художня школа ім. М.Івасюка м. Чернівців» Віктора Васильовича Макогона. Під його керівництвом цей мистецький навчальний заклад виховав чимало талановитих майстрів пензля, відомих як в Україні, так і далеко за її межами.

 Віктор Макогон народився 23 квітня 1947 р. у місті Горлівка на Донеччині. З 1969 року постійно проживав у Чернівцях. З 1976 р. – викладач, 1979 р. – завуч, а з 1981 р. – беззмінний директор Чернівецької художньої школи.

 Митець і педагог. Учасник обласних виставок викладачів художніх шкіл. Один із ініціаторів та організаторів щорічної обласної виставки робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв «Буковинський розмай». Голова ради директорів художніх шкіл області ‑ близько 20 років. Член правління обласного відділення Українського фонду культури.

 У 1993 році В.В.Макогону присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України», у 1996 р. ‑ «Відмінник освіти України». У 2002 році він став лауреатом обласної літературно-мистецької премії ім. С.Воробкевича.

 «Все найкраще у світі створили й оспівали художники. Для людей. А найпершим художником був і є сам Бог».

 Ці слова належать Віктору Макогону. І вони насправді стали його життєвою та творчою філософією.

 Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

 Нехай земля буде йому пухом! Вічна пам'ять.