Новини

Писанка об’єднує світ

У четвер, 26 березня, у виставковій залі учбово-методичного центру культури Буковини зібралися бажаючі написати писанку власноруч. Цього дня майстер-клас з писанкарства давали Василь та Альона Беженар, атестовані майстрами народного мистецтва України НСМНУ. Коли присутні побачили колекцію писанок майстрів, то у багатьох з’явилося відчуття, що таку красу неможливо відтворити. Але … очі бояться, а руки роблять. Завдяки непомітному і водночас професійному керівництву Василя та Альони, усі ті, хто був налаштований на роботу, зробили власні писанки. Дехто навіть дві.

Приємно, що участь у майстер-класі взяли не тільки ті, хто живе, вчиться і працює у Чернівцях, але й вчені з Румунії та Молдови, які приїхали на конференцію молодих науковців, організовану кафедрою політології та державного управління ЧНУ ім.Ю.Федьковича. Людмила, Валентина, Іштван, Дорін написали писанки, які у день Воскресіння Христового покладуть у свої великодні кошики.

Усі учасники майстер-класу побували з екскурсією у майстерні-світлиці народних ремесел та декоративного мистецтва і висловили побажання привести своїх друзів та рідних до центру культури Буковини на екскурсію та для участі у нових майстер-класах.

Тож нагадуємо, що наш центр відкритий щодня (навіть у вихідні) з 9.00 до 17.30 для всіх бажаючих побачити красу народного мистецтва.

Нині у виставковій залі центру до 6 квітня триватиме експозиція «Орнаменти народної душі» майстрів народного мистецтва України Галини Бенько (різьблення по дереву) та Ганни Ватаманюк (нанизування бісеру).