17 березня у приміщенні Чернівецької музичної школи № 1 відбувся обласний виконавський конкурс учнів відділів народних інструментів музичних шкіл та шкіл мистецтв по класу гітари. Конкурс проводився з метою виявлення та подальшого професійного розвитку талановитих учнів, підвищення рівня їхньої виконавської майстерності та зацікавленості викладачів у формуванні творчо обдарованих дітей.
У конкурсі взяли участь 92 учні з 26 музичних шкіл та шкіл мистецтв області у трьох вікових категоріях.
Вітаємо переможців конкурсу!
І вікова категорія
І місце – Гливка Христина, Чернівецька МШ № 3;
Костинчук Уляна, Чернівецька МШ № 3;
Шеремета Ангеліна, Чернівецька МШ № 2;
Лазар Софія, Чернівецька МШ № 1.
ІІ місце – Карабуля Еліна, Чернівецька МШ № 3;
Рогульчик Анна-Марія, Чернівецька МШ № 2.
ІІІ місце - Бендас Варвара, Сторожинецька МШ;
Борисюк Павло, Мамаївська МШ;
Грішка Самуел, Новоселицька МШ;
Боднарь Владислав-Ілля, Глибоцька МШ;
Алукі Костянтин, Горбівська МШ;
Міцкан Олександра, Великокучурівська МШ;
Лук’ян Жасмін, Чернівецька МШ № 4;
Малик Ілона, Чернівецька МШ № 4;
Бурдейна Тетяна, Чернівецька МШ № 3;
Ференс Анастасія, Чернівецька МШ № 2;
Гавришко Максим, Чернівецька МШ № 2;
Даниляк Наталія, Чернівецька МШ № 1;
Яковлєв Даніїл, Чернівецька МШ № 1;
Грігорова Анастасія, Чернівецька МШ № 1.
ІІ вікова категорія
Гран-прі - Черкез ЕрікаЧернівецька МШ № 4.
І місце - Заєць Анна, Вижницька ШМ;
Перепелиця Каміла, Берегометська ШМ;
Вовк Анна (віолончель), Чернівецька МШ № 4;
ІІ місце - Суторміна Анастасія, Вижницька ШМ;
Вітюк Максим, Сторожинецька МШ;
Данило Анастасія, Герцаївська МШ;
Карча Анастасія, Великокучурівська МШ;
Паламарюк Даніела, Чернівецька МШ № 2;
Отрубчак Тетяна, Чернівецька МШ № 1;
Савенко Владислав, Чернівецька МШ № 1.
ІІІ місце - Озарчук Софія, Хотинська МШ;
Андрюк Надія, Вижницька ШМ;
Крилюк Катерина, Сторожинецька МШ;
Везель Михайло, Вашківецька ШМ;
Довбуш Олеся, Кіцманська МШ;
Бучинська Данієла, Новоселицька МШ;
Маліщук Назар, Чернівецька МШ № 4;
Ясинівський Микола, Чернівецька МШ № 2;
Федоряк Софія, Чернівецька МШ № 2;
Созанська Юлія, Чернівецька МШ № 1.
ІІІ вікова категорія
Гран-прі - Лукинюк МаркіянЧернівецька МШ № 2.
І місце - Борисова Тетяна, Чернівецька МШ № 4;
Когут Тамара, Чернівецька МШ № 1.
ІІ місце - Марчук Ірина, Чернівецька МШ № 2.
ІІІ місце - Слижук Станіслав, Путильська МШ;
Танасійчук Марія, Берегометська ШМ;
Білокопитюк Іванна, Іспаська ШМ;
Луканюк Василь, Сторожинецька МШ;
Вержук Олександр (контрабас), Сторожинецька МШ;
Овачук Штефан (контрабас), Чудейська МШ;
Ганущак Віолетта, Великокучурівська МШ;
Скрипкар Аміна, Чернівецька МШ № 4;
Прокопець Галина, Чернівецька МШ № 2;
Гавриліца Христина, Чернівецька МШ № 1.