Новини

Визначили переможців робіт учнів художніх шкіл обласного відбіркового туру огляду-конкурсу Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена»

teere

 З 6 по 15 березня у виставковій залі Чернівецького обласного художнього музею проходить виставка робіт учнів художніх шкіл обласного відбіркового туру огляду-конкурсу Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена». У виставці взяли участь 22 учні з 12 художніх шкіл області, кожен з учасників представив від 5 до 10 робіт. Загальна кількість складає 135 творчих учнівських робіт. У номінації «Образотворче мистецтво» 13 учасників представили 77 творів, в номінації «Декоративно-прикладне та народне мистецтво» 9 учасників виставили 58 творів. Учні Берегометської та Іспаської шкіл мистецтв участі не взяли.

 

З 6 по 15 березня у виставковій залі Чернівецького обласного художнього музею проходить виставка робіт учнів художніх шкіл обласного відбіркового туру огляду-конкурсу Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена». У виставці взяли участь 22 учні з 12 художніх шкіл області, кожен з учасників представив від 5 до 10 робіт. Загальна кількість складає 135 творчих учнівських робіт. У номінації «Образотворче мистецтво» 13 учасників представили 77 творів, в номінації «Декоративно-прикладне та народне мистецтво» 9 учасників виставили 58 творів. Учні Берегометської та Іспаської шкіл мистецтв участі не взяли.

Відбулося засідання журі по визначенню переможців обласного туру. Відзначено 9 учнів - переможців у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне та народне мистецтво». Переможці обласного туру представлятимуть свої роботи на розгляд у наступному турі Всеукраїнського конкурсу в м. Києві.

І.Д.Балан - графік, заслужений художник України, член НСХУ, – відзначив, що учасники конкурсу – надзвичайно талановиті діти: «Вони вразили майстерністю  виконаних робіт у номінації «Образотворче мистецтво». Юні художники  представили членам журі роботи цікавої тематики, використовуючи різні техніки малювання, працюють з гуашшю, пастеллю, добре обізнані  з матеріалом. Загалом є багато робіт, які варті  уваги. Це, до речі, відзначили всі члени журі».

У номінації «Декоративно-ужиткове та народне мистецтво» діти також відтворюють різні теми, навіть патріотичні. «Композиція із паперових Янголів» виділяється з-поміж всіх інших робіт. Юні учасники здивували членів журі різноманіттям технік. «Вітраж у стилі Тіффані, розпис на склі, кераміка, декоративний розпис, батик, пап’є-маше, аплікація та іграшка, – розповіла член журі Т.В.Покотило, художник декоративно-прикладного мистецтва, член НСХУ. – А головне, діти вкладають у свої роботи часточку душі».

Загалом враження у членів журі від переглянутих робіт надзвичайно позитивне.

Членами журі зроблено також декілька зауважень та побажань викладачам у створенні й подачі на виставку художніх творів.

Журі обласного конкурсу визначили переможців щорічного обласного відбіркового туру огляду-конкурсу Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена» у номінації «Образотворче мистецтво» таких учасників:

Ліварюк Дарину, ученицю 3 кл. Чернівецької ХШ ім. М.Івасюка – 12 балів

                                      (викл. Каленик Ірина Іванівна);

Кобялко Анастасію, ученицю 4 кл. Чернівецької ХШ ім. М.Івасюка – 11,3 бали

(викл. Готинчан Владислав Сільвянович);

Славник Сєміду, ученицю 4 кл. Чернівецької ХШ ім. М.Івасюка – 11,3 бали

                                      (викл. Готинчан Владислав Сільвянович);

Беженар Анну, ученицю 4 кл. Кельменецької ХШ – 10,7 балів

                                      (викл. Лук’янова Ольга Вікторівна);

Олійник Марину, ученицю 4 кл. Сторожинецької ХШ– 10,5 балів

                                      (викл. Побережна Світлана Іванівна).

У номінації «Декоративно-прикладне та народне мистецтво»:

Вінтоніву Дар’ю, ученицю 4 кл. Сокирянської ХШ – 11,3 бали

                                              (викл. Гладка Тетяна Валеріївна);

Матюх Людмилу, ученицю 4 кл. Кіцманської ХШ – 11,2 бали

                                              (викл. Кудринський Любомир Вікторович);

Онуфрей Артема, учня 4 кл. Новоселицької ХШ – 11,2 бали

                                               (викл. Теуту Володимир Аркадійович);

Бонкало Костянтина, учня 3 кл. Путильської ХШ – 11 балів

                                        (викл. Болотинюк Оксана Юріївна).