Новини

Творча лабораторія керівників аматорських духових оркестрів області

 

3 березня 2015 року у приміщенні учбово-методичного центру культури Буковини відбулася обласна творча лабораторія керівників аматорських духових оркестрів на тему: «Форми та методи роботи керівника з аматорським духовим оркестром та оркестровими групами». У роботі творчої лабораторії взяли участь керівники дорослих та дитячих аматорських духових оркестрів з м. Чернівців, Заставнівського, Кіцманського, Вижницького, Глибоцького, Герцаївського та інших районів області.

 Цікавими та змістовними були виступи викладачів Павла Гумінюка (ЧМШ №3 ) та Олега Дудки (МШ смт. Берегомет Вижницького району). У своїх виступах вони зупинилися на питаннях теорії та практики ансамблевого виконання у духовому оркестрі, розвитку відчуття ладу і гармонійного слуху музикантів-аматорів, а також на роботі по вивченню партитури з аматорським духовим оркестром. Практичне заняття «Робота керівника аматорського духового оркестру із солістом-інструменталістом» провів викладач ЧМШ №1, заслужений діяч мистецтв України, композитор Леонід Борисович Затуловський.

 Під час творчої лабораторії з організаційними питаннями по підготовці та проведенню обласного свята духової музики, присвяченого Дню Європи присутніх ознайомив заступник директора учбово-методичного центру культури Буковини Іван Пілат.