Як етнографічне розмаїття Чернівецької області може стати ключем до пізнання ментальності, що ховається за екзотикою і навіть епатажністю деяких обрядів, що таке нематеріальна культурна спадщина та як вона пов’язана з етнокультурним туризмом – про це йшлося на зустрічі зі студентами географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Заняття провела завідувачка науково-методичного відділу дослідження та популяризації традиційної культури Буковинського центру культури і мистецтва, кандидатка філологічних наук Іванна Стеф’юк, котра розповіла присутнім про буковинський урочистий вінок з ковилою, буковинське поминальне деревце з дарами, гуцульську боднарку, новорічну традицію буковинського маланкування, риси одягової культури буковинців тощо. Упродовж заняття відвідувачі працювали з фотосвідченями та етнографічною літературою.
Щиро дякуємо адміністрації географічного факультету ЧНУ і персонально доктору географічних наук Жанні Бучко за тривалу і приємну співпрацю.
http://bukcentre.cv.ua/index.php/nasha-robota/6903-pro-etnokulturnyy-turyzm-dlya-studentskoyi-molodi.html#sigProGalleriaf27876085e