Новини

Удосконалення творчої майстерності

              1 1Важливість навчання дітей у мистецькій школі насамперед полягає у тому, щоб розвивати у них образ, впевненість, нові навички, які дозволяють їм сформуватися як творчій особистості. У нашому випадку йдеться про юні обдарування мистецьких шкіл області, зокрема про учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв, які отримують додаткові знання про мистецтво. Художня освіта на Буковині відіграє ключову роль у житті дітей, адже молодих талантів у нашому краю багато. Їх маємо розкривати, давати поштовх у майбутнє.

Саме для цього на Буковині працює 55 мистецьких шкіл, половина з яких має художній напрям. 70 викладачів-художників навчають молоде покоління, даючи базові знання художньої освіти.

Впродовж навчального року педагоги обмінюються досвідом роботи. Тому 14 березня навчально-методичним відділом мистецьких шкіл та підвищення кваліфікації працівників культури було проведено вебінар на тему: «Створення художнього образу мистецьких творів у різних видах образотворчого мистецтва».

 

Із доповіддю «Техніки образотворчого мистецтва, як засіб розвитку естетичного світосприйняття учнів» виступила викладачка-методистка Банилівської школи мистецтв, викладачка-методистка Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну ім. В.Ю. Шкрібляка, заслужена майстриня народної творчості України, членкиня Національної спілки художників України Віра Андрич.

Тему: «Навчальний предмет «Живопис», 4 клас. Виражальний зміст кольору» презентуваластарша викладачка Художньої школи ім. М. Івасюка м. Чернівців Наталія Волошина. А про плакат, як засіб художнього самовираження розповіла викладачка Кіцманської художньої школи Наталія Савчук.

У роботі вебінару взяли участь 65 викладачів та директорів із 23-х мистецьких шкіл області.

 

Василь БЕЖЕНАР,

методист

Буковинського центру культури і мистецтва