Цими вихідними Музей трипільської культури, що діє в селі Реваківці на території КРВ «Буковинська Троя», відвідали учасники підліткового табору від «Укрзалізниці» «Залізна зміна». Нагадаємо, одним із напрямів роботи етнографічного проєкту «Спадщина» нашої установи є проведення культурно-просвітницьких та культурологічних заходів у вищезгаданому музеї і мета їх – розширити коло тих, хто вивчає, читає традиційну культуру з ранніх її витоків.
Приємною несподіванкою організаторів заходу стало те, що аудиторія активно доповнювала лекторку стосовно значення тих чи інших символів, ролі Олега Ольжича в контексті доби свого часу, значення спадщини Трипілля загалом.
Заняття провела кандидатка філологічних наук, завідувачка науково-методичного відділу дослідження та популяризації традиційної культури Буковинського центру культури і мистецтва Іванна Стеф’юк
Довідкова інформація. Проєкт «Залізні зміни» - соціально-освітній проєкт «Укрзалізниці», який передбачає проведення підліткового табору. «Фінансовим партнером проєкту став Говард Баффет — відомий американський філантроп та один з найбільших друзів України, який підтримує наших людей чи не з перших днів повномасштабного вторгнення. Саме його фонд вже надав допомоги нашій країні в розмірі майже 200 млн доларів, у тому числі проєкти підтримки українських аграріїв, розмінування деокупованих територій та будівництво фабрики-кухні у Бучі на Київщині в рамках реформи шкільного харчування.
Мета проєкту «Залізна зміна» — створити потужну сучасну систему підготовки молоді та дітей до життя, навчання та праці в умовах воєнного часу для юнаків і дівчат. Програма передбачає створення спеціального центру, який займатиметься спортивно-патріотичною підготовкою дітей і підлітків до майбутнього дорослого життя, в якому саме їм належить відбудувати вільну, сильну й щасливу Україну», - розповів на своїй публічній сторінці засновник «Save Ukraine» Микола Кулеба.
http://bukcentre.cv.ua/index.php/nasha-robota/6525-zalizna-zmina-piznavala-kulturu-shypynskoyi-zemli.html#sigProGalleria5c4d805e2a