Новини

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ «НОВИХ ІМЕН»-2014!

 

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ  «НОВИХ ІМЕН»-2014!11-13 листопада у м.Києві відбувся Всеукраїнський конкурс-огляд за програмою «Нові імена України». Відкрили конкурс поет, Герой України, академік НАН України, лауреат державних премій СРСР та України ім. Т.Г.Шевченка, ряду Міжнародних літературно-мистецьких премій, голова попечительської ради програми УФК «Нові імена України» Борис Олійник та піаністка, народна артистка України, професор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, координатор програми УФК «Нові імена України» Світлана Глух. Вони побажали усім конкурсантам творчої наснаги й успіхів.

 Від нашого краю до участі у Всеукраїнському конкурсі-огляді журі обласного відбіркового туру рекомендувало наступних обласних переможців у номінації

 

«Музичне мистецтво»

 Лавренюк Інну – ученицю Заставнівської музичної школи;

 Сухацького Степана –учня Заставнівської музичної школи;

 Черкез Еріку – учениці Чернівецької музичної школи №4;

 Семенюк Людмилу – ученицю Киселівської музичної школи;

 Тощук Олександру – студентку Чернівецького училища мистецтв    

 ім.С.Воробкевича;

 Собчука Ярослава – студента Чернівецького училища мистецтв

 ім.С.Воробкевича.

 

«Образотворче мистецтво»

 Свеклу Тодора – учня Новоселицької художньої школи.

 

«Народне мистецтво»

 Николайко Діану – ученицю Сокирянської художньої школи;

 

Пишаємося, що усі учасники від нашого краю продемонстрували високий професійний рівень виконання конкурсних програм, мистецький хист і всі повернулися з нагородами.

 Лауреатами Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою «Нові імена України» в номінації «Музичне мистецтво» стали:

 - Сухацький Степан;

 - Черкез Еріка;

 - Собчук Ярослав.

 в номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Народне мистецтво»:

 - Свекла Тодор;

 - Николайко Діана;

 Дипломантами в номінації «Музичне мистецтво» стали:

 - Лавренюк Інна;

 - Семенюк Людмила;

 - Тащук Олександра.  

 Після завершення огляду у м.Києві відбувся Гала-концерт, у якому взяли участь лише вісім переможців, з яких двоє – від Чернівецької області. Це – Черкез Еріка та Сухацький Степан, які вразили усіх своїми виступами. Діти звернулися з вітальним словом до дружини Президента Марини Порошенко, яка взяла участь у церемонії нагородження лауреатів Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена України». Вони подарували п.М.Порошенко одну із робіт лауреата «Нових імен України»-2014 Ніколайко Діани «Великодні дзвони».

 Підготовка до конкурсу – справа кропітка. Вона триває щодня, упродовж усього року і перемога у «Нових іменах» була б недосяжною мрією без роботи викладачів художніх, музичних, мистецьких шкіл, в яких навчаються наші лауреати. Великим стимулом та постійним рушієм у справі навчання та виховання юних талантів є методичний кабінет навчальних закладів учбово-методичного центру культури Буковини. Організаційно-методична робота завідувача кабінетом заслуженого працівника культури України Любомири Мазурик та колишнього методиста кабінету, художниці декоративно-ужиткового мистецтва, члена Національної спілки художників України Тамари Покотило (нині її замінив молодий фахівець Василь Беженар), щороку приносить свої результати – буковинські таланти завжди повертаються з Києва з нагородами та відзнаками.