Новини

БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН «ДЖЕРЕЛА ДУХОВНОЇ ЄДНОСТІ»

 

БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН «ДЖЕРЕЛА ДУХОВНОЇ ЄДНОСТІ»16 жовтня у приміщенні будинку народної творчості та дозвілля села Мигове відбувся черговий благодійний марафон для дітей-інвалідів «Джерела духовної єдності». Гостями свята стали вихованці Снятинського психоневрологічного центру. Вони зі сцени щиро освідчувалися в любові до життя, співаючи пісні та декламуючи вірші. Поспілкуватися зі своїми однолітками завітали діти сіл Банилів, Мілієве, Берегомет, Шепіт, Лопушна, Лукавці, Мигове Вижницького району.

 Яскраво і зворушливо підготували власну концертну програму вихованці Мигівської ЗОШ І-ІІІ ст. та аматори Мигівського СБНТД. У їхньому виконанні звучали пісні про матір, про добро, любов до батьків, до ближнього свого та до рідного краю. Окремо слід відмітити чудову виставку мешканки села Мигове Наталії Ябчинської.

 Великий внесок у проведення благодійного марафону зробила церква «Відродження». Церковний хор урочисто розпочав святковий концерт піснями про Божу ласку та людське добро, а на завершення, разом з усіма присутніми, учасники хору помолилися за мир і спокій у нашій державі.

БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН «ДЖЕРЕЛА ДУХОВНОЇ ЄДНОСТІ»

 Працівники Мигівського СБНТД, Великівського СК разом з прихожанами церкви «Відродження» підготували для усіх присутніх фуршет і вручили учасникам заходу цінні подарунки.

БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН «ДЖЕРЕЛА ДУХОВНОЇ ЄДНОСТІ»