Новини

Активні громадяни!

projectХочете підтримати розвиток культури в регіонах – відкривайте карту обласних пітчингів від програми «Активні громадяни». Читайте картки та голосуйте!

До 27 червня триватиме голосування за проекти в Чернівецькій області.

Підтримай культурний проект своїм голосом!

https://activecitizens.in.ua/areas/55

Що таке «Активні громадяни»?

«Активні громадяни» – це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, яка реалізується в Україні з 2014 р.

Якщо ви маєте ідею проєкту соціальної дії, яка покращить життя громади у вашій області, та здатні реалізувати її у співробітництві з представниками місцевої влади, запропонуйте її на обласному пітчингу та отримайте кошти на реалізацію!

 

Хто є організаторами програми?

Програма здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України.

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, що працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах. Мета діяльності – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей.

Конкурс здійснюється за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради.