Новини

«Навколо світу за 80 хвилин» - звітний концерт хореографічних колективів КБУ «Будинок культури мікрорайону «Роша» м. Чернівців»

13 червня у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім.Т.Шевченка панувала справжня феєрія хореографічного мистецтва під назвою «Навколо світу за 80 хвилин». На сцені звітували студія сучасного танцю «Стайлз» та ансамбль народного танцю «Колорит», які діють  на базі комунальної бюджетної установи «Будинок культури мікрорайону «Роша» м.Чернівців». У ритмі танцю швидко промайнули заплановані кілька годин концерту, який був насичений різножанровими, яскравими композиціями, побудованими і на сучасній, і на народній хореографії.

Вихованці колективів продемонстрували справжнє шоу – яскраве, видовищне, з оригінальним сценарієм, оформленням сцени, костюмами артистів.

Керівники колективів - Лілія та Володимир Долгі - продемонстрували свої творчі надбання жителям та гостям міста Чернівців, створили для них справжню подорож у світ танцю. Нагородою для артистів стали щасливі посмішки та бурхливі оплески глядачів.