Новини

Творчий світ дитинства

DSC 0873 1Напрочуд по-домашньому теплим і чуттєвим було свято, яке підготували методисти нашого Центру до Міжнародного дня захисту дітей. Направду кожна дитина є творцем, і саме на дорослих покладається відповідальність за те, щоб юні обдарування не втратили світлого бажання творити.

За першими успішними кроками на мистецькій ниві усі присутні мали змогу спостерігати під час тематичного свята «Творчий світ дитинства», що відбулося у Буковинському центрі культури і мистецтва. Свято розпочалося прем’єрою вистави за п’єсою Оксани Демиденко «У куми Брехні». Це був справжній режисерський дебют двох учасників школи сценічного мистецтва «Great stage»- Дениса та Серафима Пукличів (художні керівники – Тетяна Маслюк, Марта Шумілова-Лисякова).

А далі – справжній калейдоскоп яскравих номерів від виконавців, які незважаючи на свій юний вік, вже неодноразово ставали лауреатами престижних фестивалів та конкурсів. Своє мистецтво присутнім дарували переможниця всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів, учениця Чернівецької музичної школи №1 Емілія Кусяк, переможниця міжнародних пісенних конкурсів у Франції, Чехії, Грузії, вихованка зразкової аматорської студії «Шарм» ЦПК м. Чернівців Каріна Балан, володарка призових місць всеукраїнських та міжнародних конкурсів, вихованка зразкової аматорської студії «Шарм» ЦПК м. Чернівців Анастасія Ластівка, володар І місця Всеукраїнського дистанційного багатожанрового конкурсу «Єдина Україна», вихованець зразкової аматорської студії «Шарм» ЦПК м. Чернівців Олексій Дирда. Найменші учасники заходу – вихованки школи сценічного мистецтва «Great stage» Марія Гладьянова та Ярослава Корягіна розповіли, хто вони і що вони люблять під час літературної композиції «Хто ви, діточки маленькі?»

Фінальним акордом став виступ ансамблю зразкової аматорської студії «Шарм» ЦПК м. Чернівців (керівник – Людмила Кірнадз) з хореографічною постановкою Вікторії Приходько.

Та яке ж свято без подарунків?! Справжнім дарунком для учасників та їхніх батьків стала розважальна програма від арт-студії «Парнус».