Новини

Запрошуємо на свято духової музики!

 

 

Свято духової музики у Чернівцях традиційно відбувається у травні. Цьогорічне свято проходитиме 17 травня – у День вуличної музики, який Європа відзначає у третю суботу травня у різних містах – Вільнюсі, Тбілісі, Ризі, Амстердамі, Копенгагені тощо.

 Сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збираються разом у центрі своїх міст, щоб подарувати жителям та гостям міста частинку своєї душі, настрою, наповнити повітря атмосферою злагоди та добра. 2014 року наша країна вперше приєднується до цієї міжнародної ініціативи, яка співпала з відзначенням Дня Європи в Україні.

 День вуличної музики – масштабний проект, який об’єднує не лише Київ, а й усю Україну. Свою участь у ньому підтвердили Львів, Івано-Франківськ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Ужгород, Переяслав-­Хмельницкий, Тернопіль та наші рідні Чернівці.

 У нашому місті свято духової музики розпочнеться об 11 годині на найбільш людних місцях – площах Центральній, Соборній, Театральній, Філармонійній та у скверику по вул. Шкільній біля пам’ятного знаку на честь 600-річчя першої писемної згадки про Чернівці. Понад десять народних аматорських колективів духової музики презентуватимуть кращі музичні твори чернівчанам та гостям міста.

О 13 годині на Театральній площі Чернівців відбудуться показові виступи кращих аматорських духових оркестрів області, де усі присутні зможуть почути і духовий оркестр Чернівецького училища мистецтв імені Сидора Воробкевича.

На випадок складних погодних умов захід відбудеться у Літньому театрі ЦПКіВ ім. Т. Г. Шевченка. Початок о 13.00. 

 Приєднуйтесь до свята музики! Святкуйте День Європи в Україні та День вуличної музики разом з чернівецькою громадою!