Новини

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ РОДИНИ ОСТАПЧЕНКІВ (ТКАЦТВО, БІСЕРОПЛЕТІННЯ, ПИСАНКАРСТВО)

У понеділок, 14 квітня 2014 р., о 14.00, у приміщенні учбово-методичного центру культури Буковини (вул. Й. Главки, 1-а), відбудеться відкриття виставки родини Остапченків з м.Заставни

(ткацтво, бісероплетіння, писанкарство).

 

Лідія Іванівна, Надія Рудольфівна, Андрій Олекандрович Остапченки – майстри, знані на Буковині та за її межами. Родина Остапченків – одна з небагатьох, де народне мистецтво – основа життя і творчості. Тут зберігають, відроджують і живлять своєю працею прадавні ремесла.

Лідія, Надія та Андрій – постійні учасники районних, обласних, всеукраїнських культурно-мистецьких заходів. Але ця виставка – вперше в обласному центрі поєднає увесь родинний доробок майстрів. Кожен виріб, представлений у виставковій залі УМЦКБ, а це – авторські бісерні прикраси (кризи, силянки, чоловічі та жіночі ґердани), писанки, створені Надією та Лідією, ткані сервети, верети, плахти, весільні рушники Андрія – подарують усім присутнім енергію добра, родинної єдності й Світлого  Христового Воскресіння.

Тож не втратьте нагоди доторкнутися до народного мистецтва – завітайте на виставку творів родини Остапченків (Учбово-методичний центр культури Буковини, вул. Й.Главки, 1-а). Довідки за телефоном: 52-67-64.