Новини

Навчаються керівники аматорських духових оркестрів

Навчаються керівники аматорських духових оркестрів  26 лютого на базі народного аматорського духового оркестру Центрального палацу культури м. Чернівців відбулася обласна творча лабораторія керівників аматорських дорослих та дитячих духових оркестрів закладів культури області на тему: «Основні методи та напрями роботи керівника з аматорським духовим оркестром». Творча лабораторія проводилася з метою підвищення фахового рівня керівників та підготовки колективів духового жанру до участі в обласному святі духової музики та марш-параді духових оркестрів, що традиційно проводиться в Чернівцях напередодні Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 

Навчаються керівники аматорських духових оркестрів

Цікавими та змістовними були виступи досвідчених митців духової музики Олександра Бродовінського та Дмитра Федорака. Майстер-клас по роботі керівника над характером, динамічними та штриховими особливостями музичних творів, ансамблевим звучанням провів відомий на Буковині диригент, музикант, керівник народного аматорського духового оркестру Центрального палацу культури м. Чернівців Георгій Новаковський.

Свою диригентську майстерність продемонстрували керівник народного аматорського духового оркестру Герцаївського районного будинку дозвілля дітей та молоді Василь Бомпа та керівник народного аматорського духового оркестру будинку культури с. Турятка Глибоцького району Михайло Амоші. В обласній творчій лабораторії взяли участь 19 керівників духових оркестрів з майже усіх районів області та м. Чернівців.

Навчаються керівники аматорських духових оркестрів