Новини

Вітаємо наших переможців!

на головнуУ січні–лютому 2020 року в учбово-методичному центрі культури Буковини проводилася виставка у рамках ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого шевченківським дням у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

На обласний конкурс свої роботи представили вихованці 15-ти мистецьких шкіл Чернівецької області. Загалом в експозиції налічувалося 112 творів. У номінації «Образотворче мистецтво» – 89 робіт, у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» – 23 роботи. За підсумками ІІІ етапу члени журі визначили 10 переможців, по 5 у кожній номінації. Електронні фото учнівських творів та супроводжуючі документи були надіслані до Києва на заключний етап.

3 березня у Києві державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти підвів підсумки IV етапу XІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». Конкурс з 2003 р. проводиться спільно з Міністерством культури України та Міністерством освіти і науки України, з метою виявлення творчого потенціалу талановитої учнівської молоді.

На початку заходу перед членами журі з вітальним словом та побажаннями успішної роботи виступила директорка державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти Марина Бриль.

Координатор конкурсу Юлія Бець (методист вищої категорії відділу формування і моніторингу змісту та якості культурно-мистецької освіти) проінформувала, що з усіх областей України на підсумковий етап  надійшло 248 творчих робіт.

Згідно положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості на підсумковому етапі було відібрано 50 найкращих робіт у двох номінаціях (по 2 роботи з кожної області). 

Переможцями з Чернівецької області стали:

у номінації «Образотворче мистецтво»

Діана Дружиніна, учениця 4 класу художньої школи ім. М. Івасюка м. Чернівців з роботою «Турецький полон» (папір, гуаш), клас викладача-методиста Талалая Ігоря Федоровича;

у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»

Анна Матейцева, учениця 4 класу Кельменецької художньої школи з роботою «Зима» (нитки, ткацтво, гобелен), клас викладача Лук’янової Ольги Вікторівни. 

Вітаємо!