Новини

«МИСТЕЦТВО ПІДГІР’Я» виставка творчих робіт народних майстрів Сторожинеччини

afisha 4-hПрес-реліз

Буковина – край поліетнічний. Кожен етнографічний регіон славиться тут своїми народними майстрами. Працівники учбово-методичного центру культури Буковини прагнуть постійно ознайомлювати широкі кола громадськості з унікальними та неповторними зразками народного мистецтва різних куточків нашого краю.

27 лютого 2020 року о 13 00 в залі учбово-методичного центру культури Буковини (вул. Й. Главки, 1-а) відбудеться відкриття виставки творчих робіт Михайла Геви (лозоплетіння), Лариси Броски (соломоплетіння), Марії Остафійчук (лялькарство, текстильна аплікація) з м. Сторожинець та заслуженого працівника культури України Трандафіри Сушинської (народна вишивка, ткацтво) з села Снячів Сторожинецького району.

Ця виставка покликана привернути увагу до проблеми збереження та відродження традиційних народних ремесел, що здавна побутували на Буковині, а також узагальнити досягнення майстрів і розповісти про творчий шлях кожного з них. Цікаво, що у своїх роботах майстри Сторожинеччини використовують як зразки традиційних орнаментів, так і власні розробки.

 

На виставці «Мистецтво Підгір’я» усі охочі матимуть змогу ознайомитися ближче з призабутими видами народного мистецтва - лозоплетінням, соломоплетінням, народною вишивкою, ткацтвом, лялькарством і текстильною аплікацією.

Виставка триватиме до 20 березня 2020 року.

Щиро запрошуємо помилуватися рукотворною красою наших талановитих земляків!