Новини

Відкрилася виставка дитячої творчості

вiрста куваeва добреТарас Шевченко і Соборність України. Саме про це виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва учнів 14-ти художніх шкіл та образотворчих відділів шкіл мистецтв ІІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», що вкотре відкрилася у великій залі учбово-методичного центру культури Буковини.

І от – урочиста нота відкриття. Як тут без нашого національного камертону – бандури? Юний бандурист Георгій Гавка (учень викладача-методиста музичної школи №1 м. Чернівців Галини Клічук) створив піднесений настрій мистецької імпрези.

Сто десять дитячих «розповідей» на злободенну для України тему представлено в учбово-методичному центрі культури Буковини. Головний спеціаліст управління культури Чернівецької ОДА Павло Лесюк привітав присутніх – а це керівники художніх шкіл і шкіл мистецтв області та численних гостей зі справжнім мистецьким святом, яке триватиме до 25 лютого.

– Вчетверте у рамках ІІІ обласного етапу конкурсу, який започатковано 2002 року, відкриваємо цю виставку, – говорить директор учбово-методичний центр культури Буковини, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк. – Відкриваємо нові імена талановитих дітей та їхніх педагогів, нові мистецькі підходи до розкриття актуального для України суспільного посилу. Адже основні теми творів – ідея Соборності України, творчість Тараса Шевченка, сучасна доля та майбутнє українського народу, держави, української родини.

Привітав учасників виставки та їхніх викладачів з черговою творчою перемогою заступник голови журі конкурсу, член Національної спілки художників України Костянтин Кравчук.

Щиро пораділа за юних митців області та побажала їм перемоги у наступному етапі виставки-конкурсу голова ради директорів художніх шкіл області, директор Сторожинецької художньої школи Світлана Побережна.

– У виставці беруть участь семеро наших учнів, – ділиться думками директорка художньої школи ім. Миколи Івасюка м. Чернівців Тетяна Гакман, – Приємно, що всі запропоновані для виставки твори методична рада конкурсу схвалила, усі вони представлені в експозиції. Це показова оцінка учнівських робіт, а також оцінка наших педагогів, їхньої роботи з учнями.