Новини

«Буковинський розмай» - 2019

afisha-rozmajАНОНС

4 грудня о 16.00 у залі Центру культури «Вернісаж» м. Чернівців (вул. І. Франка, 15) відбудеться урочисте відкриття ХХХVIII обласної виставки-конкурсу творчих робіт учнів мистецьких шкіл області «Буковинський розмай». Експозиція виставки налічує понад 1000 робіт більш ніж 600 учасників.

Організатори виставки – управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, учбово-методичний центр культури Буковини.

Виставка робіт учнів шкіл естетичного виховання є своєрідним творчим напрацюванням початкової професійної художньої освіти в області. Цей проект – один з наймасштабніших не тільки на Буковині, а й в Україні. В експозиції учні представляють академічний рисунок, графіку, живопис, композицію, рекламний плакат, скульптуру, твори декоративно-ужиткового мистецтва, роботи виконані на пленері. Окремою номінацією на виставці будуть представлені роботи, присвячені українському композитору-виконавцю, поету, Герою України Володимиру Івасюку.

Дитячі малюнки манять поціновувачів мистецтва, пересічного глядача своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою. І саме за допомогою засобів образотворчого та народного мистецтва, знань народних традицій учні художніх шкіл та шкіл мистецтв Чернівецької області відтворюють життя нашого краю, своє бачення минулого, сучасного і майбутнього.

Проведення такої виставки - важливий захід по формуванню патріотичного виховання дітей та молоді. Прекрасно, що виставка набула таких масштабів, це ще раз говорить про те, що проект на часі. Українцям направду є чим пишатися, і не варто забувати про це.

Виставка триватиме до 15 грудня 2019 року.

Щиро запрошуємо підтримати мистецьке майбутнє нашої країни!